abitop2

Producent szczotek technicznych od ponad 100 lat

Rozwijamy się od 1910 roku, by dostarczać Państwu pełny asortyment szczotek

Przemysł Szczotkarski w Almelo to renomowana marka zajmująca się produkcją szczotek technicznych
Od momentu założenia w 1910 roku firma ABI w okresie trzech pokoleń stała się ważnym dostawcą szczotek. W tej chwili produkcją zajmuje się już czwarte pokolenie. ABI to uznana marka w dziedzinie szczotek technicznych, które trafiają do klientów na całym świecie. Firma ABI dostarcza szczotki do wszystkich gałęzi przemysłu. Imponujące doświadczenie gwarantuje niezmiennie wysoki poziom jakości i długą żywotność, która jest charakterystyczna dla wszystkich szczotek z ogromnego asortymentu firmy ABI.

Nasze produkty są powstają z materiałów wysokiej jakości, a nasza wiedza techniczna zapewnia dostawę najlepszych szczotek dla Twojej firmy.

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji
Nasze możliwości są niemal nieograniczone, co oznacza, że przedstawienie każdego rodzaju szczotki jest praktycznie niemożliwe. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, nasz zespół sprzedaży chętnie Ci pomoże. Możesz także odwiedzić nasz salon.

Nasze usługi obejmują nie tylko produkcję i sprzedaż, ale w razie potrzeby doradzimy Państwu przy wyborze właściwego rodzaju szczotki.

Trwałość

ABI produkuje ekologicznie
ABI robi wszystko, aby chronić środowisko, a tym samym wytwarzać produkty ekologiczne. W procesie produkcji wykorzystujemy materiały z recyklingu. Wszystkie materiały są starannie segregowane w procesie produkcyjnym i transportowane do różnych firm recyklingowych.

ABI przetwarza odpady poprodukcyjne
W związku z tym został nam przyznany certyfikat za ponowne wykorzystanie odpadów produkcyjnych. W ten sposób ABI próbuje na miarę swoich możliwości przyczynić się do lepszego i zdrowszego środowiska.

recycle1
Innowacja

Formuła naszego sukcesu polega na realizacji innowacyjnych wyzwań. Nasze dwie nowoczesne hale produkcyjne, ze specjalną przestrzenią na innowacyjne rozwiązania, dają nam przestrzeń do optymalnego wytwarzania dla każdego klienta. Nasze systemy szczotek czyszczą, transportują, szlifują, prowadzą, noszą, polerują, pozycjonują, etykietują lub sortują. Możliwości są nieograniczone.

Nasz zespół stale współpracuje z Tobą, jako partnerem, aby opracowywać nowe zastosowania. Myślimy razem z Tobą i przygotowujemy nowatorskie rozwiązania, tylko dla Twojej firmy.

01-abi-almelo
Jakość, serwis i ilość

W wielu branżach, takich jak przemysł betonowy, włókienniczy, spożywczy, rolny i hodowlany, mechaniczny i metalowy, firma ABI zapewnia wysoką produktywność, komfort i pewność dostawy. Przekonaj się sam o naszej jakości, innowacyjności, usługach i niezawodności. Naszym wyzwaniem jest dostawa wysokiej jakości maszyn  szczotkujących.

screen-shot-2016-04-19-at-16.07.47